Traditsioonilised üritused

• Teadlaste öö – Selle üle-euroopalise sündmusega septembri viimasel reedel liitub tradistsiooniliselt ka meie kool. Kooli ruumid muutuvad 1.-4. klassi õpilaste ja õpetajate eestvedamisel üheks õhtuks katsete laboriteks ja teaduslike eksperimentide töötubadeks. Uksed on külastajatele avatud ning noored teadlased valmis oma oskusi jagama.
  • Kooli sünnipäev – Seda päeva tähistame kogu koolipere ühise tordisöömise ja lauluga kooli õuel.
  • Sügislaat – Kauplejateks on sel päeval kõik 3. klasside õpilased ning müügilettidel vaid isetehtud aus kaup. Leidub söödavat-joodavat ning kaunist käsitööd.
  • Jõululaat – Jõuluajal asuvad müügilettide taha 4. klasside õpilased. Ostjate päralt on hulgaliselt jõulumaiustusi, küünlaid, kuuseehteid, kaarte, ilusat käsitööd ja palju, palju mud põnevat.
  • 4.-6. klassi stiilipidu – Ühel novembrikuu õhtul koguneb koolimajja hulgaliselt kostümeeritud tegelasi. Igal aastal on oma teema ning lähtuvalt sellest ka peo tegevused. Pidu algab traditsioonilise “spaleerijooksuga” läbi koolimaja ning kulmineerub lustaka ühistantsuga. Toimuvad klasside temaatilised etteasted ning ühised mängud.
  • 1.-3. klassi kadri-mardi pidu – Nende Eesti rahvakalendri tähtpäevade ühist tähistamist veavad 2. klassid. Kõik I kooliastme klassid esinevad väikese kavaga. Kaaslastele tutvustatakse kadri-mardi kombeid, lauldakse ja tantsitakse.
  • Jõululõunad – On aeg teha kokkuvõtteid ja lõppev aasta kenasti ära saata. Toimuvad paralleelklasside ühised pidulikud lõunasöögid, millele eelneb direktori sõnavõtt ja I poolaastal silmapaistnud õpilaste tänamine.
  • Ballid – Ball võtab kokku õppeaasta seltskonnatantsuõppe tsükli. Kaunites ballikleitides tütarlapsed ja šikid noormehed demonstreerivad omandatud tantsusamme ning praktiseerivad tantsusaali kombeid. Lastele elavad saalis kaasa lapsevanemad ja õpetajad.
  • Sõbranädal – Sellesse nädalasse mahub mitmeid toredaid ettevõtmisi ja igat päeva ilmestab erinev riietusstiil. Toimub mälumäng, saab postitada sõbrale tervitusi ning vahetundides organiseerib õpilasesindus vahvaid mänge.
  • Playback – Õpilastel on võimalus kehastuda mõneks tuntud artistiks ning proovile panna oma jäljendamisoskus. Esinejaid hindab žürii ning meeldejäävamaid jäljendajaid ootavad auhinnad.
  • Ohoo-päev – Sellel päeval on staadion täitunud väikeste leiutajate ja katsetajatega.1.-4. klassi õpilased tutvustavad koolikaaslastele põnevaid eksperimente. Igal külastajal on võimalus valida ka oma lemmik.